ADALYA

ANTALYA TRAVESTİ

Travesti cinayetlerinin ardı arkası kesilmiyor ne yazıkki bu seferki üzücü olayın şehir’i Antalya. Antalya travesti Gün geçmiyorki Travesti kadınlara şiddet uygulanmasın ne yazıkki Lara da travesti arkadaşımız cinayete kurban gitmiştir.

Travesti cinayeti bu gün sabah saatlerinde Antalya Lara da meydana gelmiştir. Saat 06:30 civarında bir apartman dairesinin 4 cü katında yaşayan B. Batmaz isimli travesti arkadaşımız ne yazıkki yaşamını yitirmiştir.

Antalya travestileri Çıkan tartışmada görevli olmayan polis memuru tarafında tabanca ile vurulan B. Batmaz isimli travesti arkadaşımız yaşamını yitirirken 1 i travesti 2 kişide yaralanmış olarak bulunmuştur.
Antalya travesti Rivayete göre dışarıda bulunan görevde olmayan 23 yaşındaki A.D isimli polis memuru travestilerin arkadaşı olduğu belirtilen telefon alış verişi yapdıkları sırada aralarında münakaşa çıktığı belirtilmiştir. Olay yerinde vücuduna 2 kurşun isabet eden B.Batmaz ile evde bulunan ve kendisi gibi travesti olan arkadaşı Yunus A. ile polis memurunun arkadaşı yaralandı. Silah seslerini duyanlar ambulans çağırıp, polisehaber verdi.

Antalya travestileri Sağlık ekiplerinin eve geldiğinde ilk müdahele sonucu B. Batmaz isimli travesti arkadaşımızın olay yerinde yaşamını yitirdiği diğer travesti arkadaşı olan isimlişahsında kolundan yara aldıgı
Antalya Muratpaşa Devlet Hastanesi’ne, arkadaşının tabancasından çıkıp seken kurşunla ayağından vurulan ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Antalya travestileri Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, meslektaşları olan şüpheli A.D. ile arkadaşı A.T.K’yı gözaltına aldı. Antalya travesti Sağlık durumu iyi olan travesti Yunus A.’nın tedavisinin ise sürdüğü öğrenildi. Burak Batmaz’ın cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.