AHSEN

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya merkezi konumlu şehirin en özel ve güzel semti olan Lara merkezde yaşan oldukça zarif ve bir o kadar güzel bir travesti. Antalya travesti Fizik ve vücut hatları oldukça düzğün bir kadını aratmayacak güzellikte, sınır ve kural tanımayan bir Lara travesti escortu.

Antalya travestileri Aslen yunanistan melezi olan bu afet kendine sex tanrıçası denilmesnini sebebini şu şekilde yorumluyor. Antalya travesti Sex onun için bir hayat felsefesi partnerine eşsiz ve sınırsız fantazilere eşlik etmesine bayılıyor. Doyumsuzluğu ile dikkat çeken Rüya konu sex oldumu gözü hiç bir şeyi görmüyor. Antalya travesti bireyleri arasında en azğın travesti diyebiliriz kendisine.

Antalya travestileri Fizik ölçüleri 90-60-90 olan bu sarışın afet hem aktif hemde pasif eğilimi konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimlidir. Kendisinden çok partlerini mutlu etmekte üzerine olmayan Rüya hemen hemen bütün fantazilere açık bir travesti. Antalya travesti Normal şartlarda tamamen bir hanfendi yatakta azğın bir kadın olarak bilinen travesti Rüya çeşitli deneyim ve tercübelerine sahip olduğu için partlerine büyük bir ögüven ile yaklaşmayı ihmal etmiyor.

Antalya travesti Rüya bir kadından daha güzel vücüt hatları ve prüssüz teni ile bir kadından daha doyumsuz ve hırçın. Antalya travesti Sanki sex için yaraatılmış ve partlerini her zaman mutlu eden bir Antalya travestisi kendisi.