ANİTA

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travestileri Cinsel ilişki her kadının hayatının vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Bazı kadınlar cinsel ilişkiye oldukça önem verirken bazıları için pek önemli değildir. Antalya travesti Erkekler ile olan ilişkilerde kalp ile olan bağlılıklar kadar önem arz eden bir durum olması da her travesti için bilinmesi gereken noktaları beraberinde getirmektedir.
İlişki sırasında Antalya travestileri bilmesi gerekenleri bilir ve ona göre davranır ise hem kendilerinin orgazm etkisi daha az sancılı ve bol zevkli geçerken hem de karşılarında yer alan partnerlerinin daha mutlu olmasına yardımcı olur.

Antalya travestileri Cinsel İlişki Hakkında Travestilerin Bilmesi Gereken 14 Kural
Travestiler eğer bilmesi gereken 14 noktaya dikkatli bir şekilde uyarsa oldukça mutlu olan ilişki hayatları da yer alacaktır. Antalya travesti İşte bilinmesi gereken bu kurallar;

Antalya travestileri Her travestinin kendisine uygun mutluluk veren ilişki pozisyonu vardır. Bunları bulmayı deneyin. Sizin için uygun olan pozisyonlar ilişkinin daha etkili olan anları sunar.Antalya travesti Bedenlerinizi bir kusur aleti olarak görmeyin. Antalya travesti Her ne kadar yana doğru genişleyen kalçalarınız olsa da sizler bedenlerinizden soğumak yerine onları sevmeyi tercih edin.Temiz ve sade yataklar içerisinde ilişkiyi küçümsemek yerine kendiniz için uygun olan fanteziler yaratmayı başarın.Klişeleri her zaman deneyin. Sıradan bir otel odası falan tutmak da olsa ilişkileri daha hareketli bir hale getirir. Antalya travesti Aklınızda olan düşüncelerden kurtulun. Sizden daha iyi ya da daha çok seks hayatlarına devam eden kimse olmadığını bilin.Antalya travesti Cinsel hayatına geçmek için biraz vaktiniz olduğunu da bilin. İş güç ya da sıradan işlerden dolayı bu durumlara takılı kalmayın.Antalya travestileri Akıllarda belirlenmiş olan mastürbasyonu sizler de sıradan kuru yapıda bir zevk aracı olarak görmeyin.İlişki sırasında acaba orgazm olamayacak mıyım diye korku yaşamayı bir kenara bırakın.Her şeyi eşlerinizden beklemek yerine ona biraz da olsa yardım edin.Antalya travesti Cinsellik için gerekli olan tüm teknikleri bilmek zorunda olmadığınızı bilin ve yabancılamayın. Antalya travesti Bazen ön hazırlık ile uğraşmak yerine direk harekete geçmek de uygun bir adım olabilir.İlişkinin tamamı boyunca acının normal olmadığını bilin. Eğer sürekli acı var ise yeterince ön sevişme yapılmadığını gösterecektir.