DEVLET

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travesti Esmer güzeli tenli bir travestiyim, örnekköy travesti olarak göğüslerime ve kalçalarıma bayılacaksınız, bir erkeği nasıl mutlu edeceğini bilen, kesinlikle sizi üzecek naz kapris yapmayan, bir kere tadına baktığınızda tekrar ve tekrar görüşmek isteyeceğiniz sizi asla üzmeyecek ender antalya kaliteli travesti escortlardan bir tanesiyim.

Antalya Travesti Güzelliği kaliteyi ve zerafeti hem aktif hem pasif olabilme özelliğimi de katarsak aynı anda yaşamak isteyen beylerin beni aramasını bekliyorum. Antalya travestileri Grup yapabilirim, eşleriniz yada sevgililerinizle de gelebilirsiniz, benim arkadaşım yok, o nedenle başka travesti olan ortamda grup isterseniz kendiniz birisini daha bulacaksınız.

Antalya travestileri Beyler özellikle değişik fantazilerden hoşlananlar için, bol çeşit kıyafetim var, hizmetçi, deri, üniforma tarzında bol çeşit fantazi giysim var, bu tarz özel istekleriniz olursa bana belirtmeniz yeterli, seni mutlu edeceğime emin olabilirsin.Herkese selamlar ben yeni vazgeçemeyeceğiniz travesti kadınınız olmaya aday, istekli arzulu ve işini severek yapan lara travesti .