DİLAN

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travesti Burada anlatmak istediğim olay, gençliğim, güzelliğim ve çılgın sempatik tavırlarım ile amacım hem sabit müşteri edinmek hem de güzel zamanları ölümsüzleştirmek. Antalya travestileri Vip kalitesinde özel hizmet sunan bir travsetiyim ben.

Kendi evim çok rahat bir ortamdır arkadaşlar, hayatınızda görüp görebileceğiniz en büyük memeler de bana aittir, ama genç kız memeleri öyle yaşlı travestilerde olan sarkıklardan bahsetmiyorum, bildiğiniz meme uçlarım ileri bakıyorlar yer çekimine henüz yenilmediler.

Antalya Travesti Yanıma gelen erkeklere kesinlikle bir sevgili edasıyla onlara erkek arkadaş muamelesi yaparak yaklaşıyorum.

Antalya travestileri Lütfen benim burada yazdıklarımı özenerek ve okuyarak bana yaklaşın, kısacası burada üşenmeden yazılan bu yazıları okumadan salla parti iki resim görüp beni hemen aramayın.

Burada her zaman denildiği gibi şair ne anlatmak istemiş derseniz eğer ki bu durumda şair dediğimiz kişi webmaster oluyor, bazen hani tıkanırsın da ne yazacağını bilemezsin ya o durumu yaşıyorum. Sizlere karşı samimi olacağım, para karşılığı bir bayanla birlikte olmak fikri çok problem gelmese de yine de verdiğiniz paralara değecek bir antalya travesti bayana gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.Antalya travestileri Herkese merhabalar ben sizi kesinlikle mutlu edecek, balık etli, büyük iri memeli, geniş kalçalı yeni antalya aktif pasif travesti kadınınızım. Sizleri rahat ve kolay bulunabilecek bir konumda olan kendi evimde ağırlıyorum, görüşmelerimi sadece kendi yerimde yapıyorum, eve otele gitmiyorum dışarı çıkmıyorum. Kadınların olduğu ortamda gruba da girebilirim, değişik fantazilerden hoşlanıyorsanız eğer yanıma sevgiliniz yada eşinizle birlikte gelebilirsiniz.Özellikle büyük göğüslü iri memeli travestilerden hoşlanan beylerin favori kadını olacağımı biliyorum, balık etli ele avuca gelen tatlı ve yumuşak teni olan, hem tatlı dili hem de yatakta sizlere sunacağım doyulmaz hizmetlerim ile sizlerin memnuniyetinizi garanti ediyorum.